MS Dynamics AX Developer

  • MS Dynamics AX Developer

    Kod stanowiska: K3AXDev

    Pełny wymiar czasowy
    100

    Firma K3 jest czołowym dostawcą oprogramowania dla firm sprzedaży detalicznej, sektora produkcyjnego oraz sektora dystrybucji. Przez 25 lat prowadzenia biznesu firma K3 zdobyła ponad 3000 klientów w ponad 30 krajach. Klienci byli pod wrażeniem innowacyjnych i niezawodnych rozwiązań automatyzacji biznesu na bazie technologii Microsoft.W sferze sprzedaży detalicznej firma K3 jest liderem na rynku w obszarze oferowania wielokanałowych rozwiązań, pozwalających tworzyć zintegrowany system zakupów dla swoich klientów, którzy z kolei będą mogli wybrać najlepszy według siebie sposób kupna: online, zakupy bezpośrednie, zakupy w sklepie bądź przez telefon.

    W sferze produkcji i dystrybucji firma K3 jest uznanym ekspertem ds. automatyzacji firm branży modowej, przemysłu spożywczego, a także w większości innych dużych firm produkcyjnych i dystrybucyjnych. Firma K3 gwarantuje swoim klientom kompleksową automatyzację całego łańcucha dostaw, przy czym opracowane rozwiązania biznesowe zawierają najlepsze światowe praktyki, a także uwzględniają indywidualne procesy klientów.
    Tworzenie i dostawa własnego oprogramowania licencyjnego zajmuje główne miejsce w sukcesie firmy K3. Organizacja rozwija wąsko branżowe rozwiązania programowe dla Microsoft Dynamics, co uwzględniają unikatowe potrzeby każdej branży. Takie rozwiązania jak pebblestone|fashion oraz ax|fashon dostępne są na międzynarodowym poziomie przez niezawodną sieć partnerską.Klientami firmy K3, którzy wykorzystują Microsoft Dynamics, są znane firmy międzynarodowe, wśród których warto wymienić Ikea, Agent Provocateur, Evans Cycles, Oxfam, The White Company, English Heritage, Boux Avenue, GMK, Connect Distribution, Americana, E Park & Sons, Finlays, Scappino, Microfashion, Dansko and Asics Europe.
    Microsoft potwierdza rynkową pozycję lidera firmy K3; będąc Gold Partnerem i członkiem Dynamics Presidents Club, K3 jest także członkiem światowej rady doradczej Microsoft ds. Zarządzania detalicznego i partnerskiego.

    K3 liczy obecnie około 400 pracowników w 8 biurach i w 6 krajach, którzy realizują rozwiązania na bazie platformy Microsoft Dynamics.

    Obowiązki:

    • Praca jest głównie związana z projektowaniem rozwiązań K3 Dynamics AX
    • Analiza potrzeb klientów i projektowanie
    • Przygotowywanie zadań technicznych
    • Realizacja projektowania zgodnie z ustalonymi zadaniami technicznymi
    • Testowanie modyfikacji i następnie wsparcie w celach rozwojowych

    Wymagania:

    • 100%
      Umiejętności Dynamics AX
    • 80%
      Znajomość języka angielskiego na poziomie Upper-intermediate
    • 100%
      Poczucie celu

    Aplikant musi posiadać dobre umiejętności techniczne projektowania Dynamics AX:

    Obowiązkowe

    • 3 lata komercyjnego doświadczenia projektowania Dynamics AX (wersja 4.0 i późniejsze)
    • Uczestniczenie we wdrożeniu Dynamics AX ERP
    • Dobre umiejętności programowania C++ (COM, XML, WinAPI)
    • Wiedza ekspercka AX AOT i struktury baz danych
    • Swobodne posługiwanie się językiem angielskim
    • Gotowość do wyjazdów do Wielkiej Brytanii / Holandii

    Opcjonalnie

    • Umiejętności programowania w Microsoft.Net Framework: C #, ASP.NET
    • Umiejętności programowania w technologiach SharePoint
    • Umiejętności pracy z serwisem sprawozdań SQL, łącznie z kompleksowym pisaniem sprawozdań
    • Umiejętności pracy z SQL SQL Analysis Services, łącznie z tworzeniem kubów i projektowaniem
    • Umiejętności pracy w Microsoft Dynamics AX Enterprise Portal Development (pożądane)
    • Umiejętności pracy z Dynamics AX Financials I & II
    • Umiejętności pracy z Dynamics AX Dynamics AX Trade & Logistics I & II
    • Rozumienie struktury detalicznych rozwiązań ERP (jest to mocna zaleta!)

    Cechy osobowe:

    • Dobre umiejętności komunikacyjne (w mowie i na piśmie)
    • Poczucie celu i dążenie do profesjonalnego sukcesu w środowisku projektowania/doradztwa
    • Radzenie sobie z presją czasu
    • Umiejętność współpracy w zespole oraz umiejętność pracy indywidualnej
    • Dbałość o szczegóły
    • Szybkie uczenie się
    • Kreatywność, energiczność i entuzjazm

    O firmie SMART business:

    Firma SMART business, Microsoft Gold ERP Partner, członek President’s Club Microsoft Dynamics jest liderem ukraińskiego rynku usług doradczych w sprawie innowacyjnych rozwiązań do efektywnego zarządzania biznesem, a także wdrożeniu i rozwoju systemów biznesowych na platformie Microsoft Dynamics

    Głównym założeniem firmy jest zagwarantowanie takiego środowiska, w którym każdy pracownik potrafi pokazać swój potencjał i zdobyć cenne doświadczenie, biorąc udział w najlepszych projektach.

    Firma SMART business ceni niezawodność, odpowiedzialność, pozytywne nastawienie do życia i kreatywność.

    Proponujemy:

    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Świetną atmosferę w pracy
    • Profesjonalne kształcenie
    • Kursy języka angielskiego
    • Wygodne rozmieszczenie i wygląd biura
    • Konkurencyjne płace

    Dołącz do zespołu SMART business!

    [contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]
  • Skontaktuj się z menedżerów HR, aby uzyskać więcej informacji